Adet Kanı Büyüsü

Bu büyü sevgi içeren bir büyüdür. Kadınların sevdiği erkeği kendilerine bağlamak için yaptırmayı tercih ettikleri bir büyüdür. Adet kanı büyüsü ile geçmişten günümüze pek çok kişi sevdiğini kendine aşık etmiştir. Tarihçesi çok eskiye eski çağlara dayanmaktadır. Eski çağlardan bu yana bu büyünün erkeğin sevdiği kadından ayrılmasına da vesile olduğu bilinmektedir. Yani erkeği sevdiği kadından ayırıp sizinle birlikteliğine sebep olma özelliğine de sahiptir.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri

Etkisi çok fazla olan adet kanı büyüsü için ,kadınlar sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak, kendilerine olan sevgiyi artırmak amacı ile yaptırmışlardır. Büyüye maruz kalan kişi etki altına alınır. Fakat adet kanı büyüsünün kişi üzerinde  hiçbir olumsuz etkisi olmaz. Fakat adet kanı büyüsü yapacak medyumun kesinlikle kuvvetli bir mistik gücünün olması gerekmektedir, önüne gelen herkesin yapamayacağı bu büyü işinde ehil bir medyuma yaptırılması önerilmektedir.

Büyüyü Kimler Yapabilir?

Kesinlikle evde tek başınıza denemeye kalkmayın yapılan hatalar neticesinde telafisi olmayan sonuçlar ortaya çıkması an meselesi olmaktadır. Yapacağınız ilk şey adet kanı büyüsünde uzmanlaşmış bir medyum bulmaktır.