SİZE UYGULANAN OLUMSUZ ENERJİLERİ O KİŞİYE NASIL ÇEVİRİRİZ?

Bilirsiniz gün için de çok fazla negatif enerji uygulayan insanla karşılaşırız. Ve özellikle bunu BÜYÜLERLE bize uygulayan vardır. Takdir edersiniz ki olumsuz enerji hayatımızda ki her şeyi etkiler. Para durumunuzu, iş yaşamınızı, aile ve bireysel ilişkinizi tamamen olumsuz yönde yönlendireceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden en azından buna nasıl önlemler alabilirsiniz diye olan sorular içinde en çok uygulanan ve yardımına kesin emin olduğumuz bir yöntemi sizlerde sunmak istedik.

Büyülere başvurmadan önce veya karşıdaki insanlardan bir çözüm ve medet ummadan önce hayatınızda ne kadar negatif enerji taşıyorsunuz buna çok önem vermelisiniz. Negatif enerji herşeyi durduracak ve TÜM KISMETİ KAPATACAK BİR GÜCE SAHİPTİR.

Şimdi size söyleyeceğim uygulamayı 40 günde bir yapacaksanız ihtiyaç duyduğunuz sürece.

Gün olarak Perşembe gününü seçmelisiniz ve akşam saatinde yapmalısınız. Güneşin batışına yakın saatlerde.

UYGULANIŞI;

Derin bir tavanın içine kaya tuzunu tamamen dolduruyorsunuz. Ve elinize alacağınız beyaz bir kağıtla tuzu tamamen düz bir hale getiriyorsunuz. Ocak ateşini yüksek açıp tavayla tuzu üzerine koyuyorsunuz. Çok fazla bir duman evinizin içine yayılacaktır. Tuzu yakmaya başlamadan önce üzerinizde bulunan tüm takıları çıkarın. Tuz yandıkça niyet etmeye başlıyorsunuz;

“NİYET ETTİM BANA VEYA HANE HALKIMA NEGATFE ENERJİ YOLLAYAN HERKESE GÖNDERDİKLERİ NEGATİF ENERJİ VE KÖTÜ OLAN BİRŞEYLER VARSA GERİ ÇEVRİLSİN. BENDEN ÇIKMASINI NİYET EDİYORUM VE YAPANIN KENDİSİNE GERİ DÖNSÜN”

Niyet etmeyi tamamladıktan sonra bir tahta kaşık yardımıyla tuzu saat yönünün tersine çevirmeye başlıyorsunuz. Tuzu 40 dk. Boyunca çevireceksiniz. Tuz kahverengi olana kadar. Tuzu çevirirken tekrarlayacaklarınız şunlardır;

“ BU TUZUN YANMASI GİBİ BENİM DÜŞMANLARIM BENİ ÇEKEMEYENLER, KISKANANLAR, KÖTÜLÜK DİLEYENLER BU TUZ GİBİ YANIP KAVRULSUN. BÜTÜN UĞURSUZLUKLARI, HASTALIKLARI BELALARI GÖNDERENLERE GERİ ÇEVİRİYORUM.”

Uygulama bittikten sonra tuz ocağın üzerinde iyice soğuması için bırakın. Daha sonra 13 adet bozuk para alın. Ve kavurduğunuz tuzu alın ve bir dört yol ağzına gidip bir ağacın altına dökün. Sana büyü yapan kişinin evinin yakınına da bir miktar dökebilirsiniz. Geri kalanı da çevrenizde bulunan bir akarsuya dökün. Ve su onu alıp götürsün.

Bereket sizinle olsun..